Φοιτητικός διαγωνισμός

Ανακοινώσεις για τους φοιτητές / αποφοίτους
Δευτέρα 07, Μαρτίου 2016 11:13

Φοιτητικός διαγωνισμός σχεδιασμού λογότυπου και αφίσας του εορτασμού των 60 χρόνων λειτουργίας της Πολυτεχνικής Σχολής του ΑΠΘ

Η Πολυτεχνική Σχολή Α.Π.Θ., στο πλαίσιο του εορτασμού των 60 χρόνων λειτουργίας της, διοργανώνει διαγωνισμό για τη σχεδίαση λογότυπου και αφίσας, που θα προβάλλει τις εκδηλώσεις του εορτασμού.

Δικαίωμα συμμετοχής στον διαγωνισμό έχουν οι φοιτητές (προπτυχιακοί, μεταπτυχιακοί και υποψήφιοι διδάκτορες) της Πολυτεχνικής Σχολής Α.Π.Θ.

Η καταληκτική ημερομηνία υποβολής των φακέλων συμμετοχής είναι η 31η Μαρτίου 2016. Θα δοθούν τρία βραβεία. Τα αποτελέσματα του διαγωνισμού θα ανακοινωθούν έως τις 18 Απριλίου 2016 και οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν να τα βρουν αναρτημένα στην ιστοσελίδα της Πολυτεχνικής Σχολής Α.Π.Θ.

[ Ενημέρωση 18/4/2016: Καθυστέρηση αποτελέσματος διαγωνισμού ]

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν τυχόν ερωτήσεις σχετικά με τους όρους του διαγωνισμού στην Κοσμητεία της Πολυτεχνικής Σχολής Α.Π.Θ. τηλ. 2310-995668 και e-mail info at eng.auth.gr

Προκήρυξη του διαγωνισμού:

Αρχεία: