Επιτροπή Ισότητας των Φύλων της Πολυτεχνικής Σχολής
- Αναστασία Ζαμπανιώτου, Καθηγήτρια, Τμήμα Χημικών Μηχανικών (Συντονίστρια)
- Γαρυφαλλιά Κατσαβουνίδου, Επίκουρη Καθηγήτρια, Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης
- Θεοδώρα Σλίνη, Εργαστηριακό Διδακτικό Προσωπικό, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών
- Ιωάννης Φραγκόπουλος, Αναπληρωτής Καθηγητής, Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης
- Λουκάς Τριάντης, Επίκουρος Καθηγητής, Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών
- Χαρίκλεια Χριστοδούλου, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια, Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών
Επιτροπή Αρχείου
- Δημήτρης Αραβαντινός, Καθηγητής, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
- Όλγα Γεωργούλα, Καθηγήτρια, Τμήμα Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών
- Ελένη Καραγκουνάκη, Προϊσταμένη Γραμματείας Πολυτεχνικής Σχολής
Επιτροπή Εξωστρέφειας
- Μάρκος Ασσαέλ, Ομότιμος Καθηγητής, Τμήμα Χημικών Μηχανικών
- Ευφροσύνη Γιαμά, Εργαστηριακό Διδακτικό Προσωπικό, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών
- Αντιγόνη Ζαφειράκου, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
- Κωνσταντίνος Κατάκαλος, Επίκουρος Καθηγητής, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
- Φωτεινή Κεχαγιά, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
- Νικόλαος Μιχαηλίδης, Καθηγητής, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών
- Θεοδώρα Σλίνη, Εργαστηριακό Διδακτικό Προσωπικό, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών
Επιτροπή Εξωτερικών Χώρων
- Αναστάσιος Τέλλιος, Καθηγητής, Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών
- Ελένη Παπαδοπούλου, Καθηγήτρια, Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης
- Δημήτρης Φράγκος, Καθηγητής, Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών
Επιτροπή Κοινόχρηστων Χώρων
- Αναστάσιος Τέλλιος, Καθηγητής, Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών
- Σπύρος Σπαταλάς, Καθηγητής, Τμήμα Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών
- Δημήτρης Φράγκος, Καθηγητής, Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών
Επιτροπή Θεμάτων Νέων Μελών ΔΕΠ
- Μιχαήλ Γεωργιάδης, Καθηγητής, Τμήμα Χημικών Μηχανικών
- Εμμανουήλ Κριεζής, Καθηγητής, Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών
- Δημήτριος-Αλέξανδρος Κυπαρισσίδης, Επίκουρος Καθηγητής, Τμήμα Χημικών Μηχανικών
- Γεώργιος Σαββαΐδης, Καθηγητής, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών
- Γεώργιος Ταγαράς, Καθηγητής, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών
Επιτροπή Κτιριακών και Μηχανολογικών Έργων
- Θεόδωρος Θεοδοσίου, Αναπληρωτής Καθηγητής, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
- Χάρης Δημουλιάς, Καθηγητής, Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών
- Κωνσταντίνος Κατάκαλος, Επίκουρος Καθηγητής, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
- Θωμάς Ξένος, Καθηγητής, Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών
Επιτροπή Φοιτητικών και Μεταπτυχιακών φοιτητών
- Τραϊανός Γιούλτσης, Καθηγητής, Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών
- Γεώργιος Γριτζάς, Αναπληρωτής Καθηγητής, Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης
- Αναστασία Ζαμπανιώτου, Καθηγήτρια, Τμήμα Χημικών Μηχανικών
- Κωνσταντίνος Λακάκης, Καθηγητής, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
Επιτροπή Χρήσης και Σήμανσης Χώρων
- Σπύρος Σπαταλάς, Καθηγητής, Τμήμα Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών
- Μαριλένα Παπαγεωργίου, Επίκουρη Καθηγήτρια, Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης
- Γεωργία Ποζουκίδου, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια, Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης
Επιτροπή Ψηφιακών Δράσεων, Ψηφιακών Υποδομών και Διαδικασιών
- Παναγιώτης Σεφερλής, Καθηγητής, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών
- Πάτροκλος Γεωργιάδης, Καθηγητής, Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών
- Αβραάμ Κωνσταντινίδης, Αναπληρωτής Καθηγητής, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών
- Ελευθερία Ρουσογιάννη, Διοικητικό Προσωπικό, Τμήμα Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών
- Σταμάτης Τζελέπης, Εργαστηριακό Διδακτικό Προσωπικό, Τμήμα Χημικών Μηχανικών